Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Monaco” vai “Maccabi” pārtrauks neveiksmju sēriju

Monako, 20:00 @ 29.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgā trešdien norisināsies tikai viens no iepriekš četriem paredzētajiem mačiem. Turnīra debitante “Monaco” savā laukumā uzņems Telavivas “Maccabi”. Ar sešām uzvarām un 11 zaudējumiem “Monaco” atrodas 14. vietā, kamēr “Maccabi” kontā par uzvaru vairāk un zaudējumu mazāk, tādējādi ieņemot 11. pozīciju.

Abas komandas Eirolīgā nepiedzīvo tos labākos laikus. “Monaco” astoņu spēļu nogrieznī piedzīvojusi septiņas neveiksmes, bet “Maccabi” zaudējusi septiņus mačus pēc kārtas, pēdējo reizi uzvarot 17. novembrī, kad izdevās pārspēt tieši Monako vienību.

Skaidrs, ka kāda no vienībām pārtrauks zaudējumu sēriju. Savā laukumā “Monaco” aizvadījusi astoņas spēles, četras reizes triumfējot, kamēr “Maccabi” bilance izbraukumā ir ļoti nepatīkama – tikai divas uzvaras deviņos mēģinājumos. Ņemot vērā mājas faktoru, prognozēju, ka “Monaco” uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -1,5).

Prognoze precīza: “Monaco” uzvara 82:76

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Monaco" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.02
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29