40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Monaco” izmantos labo vilni

Monako, 22:00 @ 08.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pēdējās spēles ULEB Eirolīgas regulārajā sezonā aizvadīs “Monaco” un Berlīnes “Alba”. Turnīra debitante “Monaco” noslēgs sezonu septītajā pozīcijā, kas nozīmē, ka pirmajā kārtā pretī stāsies otrās vietas īpašniece, taču tā vēl nav zināma. Lai gan teorētiski Berlīnes “Alba” var būt tādi pati bilance kā astotajā vietā esošajai Minhenes “Bayern”, savstarpējo rezultātu dēļ Berlīnes komandas izslēgšanas turnīrs ies secen.

“Monaco” kopumā aizvada labu posmu, jo Eirolīgā izcīnītas četras uzvaras pēc kārtas, turklāt kopumā pēc trešā marta 12 spēļu laikā piedzīvota tikai viena neveiksme. “Alba” pēdējo četru spēļu laikā Eirolīgā tikusi pie trim panākumiem, tomēr tas tik un tā nav ļāvis iegūt vietu starp astoņām labākajām.

Īsi pirms Ziemassvētkiem “Alba” bija pārāka savstarpējā duelī. Abām komandām nekas piektdienas vakarā neizšķirsies, tomēr labākā formā pašlaik ir “Monaco”, kas noteikti negribēs pārtraukt labo sēriju. Prognozēju “Monaco” uzvaru ar vismaz pieciem (-5) punktiem.

Prognoze precīza: “Monaco” uzvara 91:74

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Monaco" handikaps -5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29