Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Monaco” gūs pirmo panākumu martā

Monako, 18:05 @ 12.03.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Monaco” – “Reims” 0:1 (0:0)

Francijas titulētā futbola kluba “Stade de Reims” slavas dienas ir senā pagātnē, taču ar ko padižoties ir arī pašreizējai astotās vietas īpašniecei. Tieši “Reims”, nevis “Napoli” vai kāds no grandiem, ir ar ilgāko nezaudēto spēļu sēriju vadošajos piecos čempionātos. “Reims” nav zaudējusi jau 18 līgas spēlēs pēc kārtas (8-10-0), un vairums šo maču aizvadīti ar Beļģijas angli Vilu Stilu priekšgalā – bijušajam Oskara Garsijas palīgam pat nav atbilstošas licences, tādēļ par katru spēli klubam nākas maksāt sodu.

“Reims” līgā iepriekšējoreiz zaudējusi 18. septembrī, ļoti simboliski, ka tas notika mājās pret “Monaco” – 0:3. Sērija sākās pēc zaudējuma svētdienas vakara pretiniecei, un paredzu, ka sērija pret to pašu pretinieci arī beigsies. “Monaco” iepriekšējās nedēļas nebija diez ko labas, izstājoties no Eirokausiem, ar 0:3 zaudējot Nicai un par spīti pārsvaram neuzvarot “Troyes” (2:2), taču komanda ieņem trešo vietu, cīnās par Čempionu līgu un izstāšanās no Eirokausiem kalendāra ziņā pat ir laba ziņa – taupīt sastāvu nebūs pamata. Savās mājās “Monaco” līgā šosezon ir septiņas uzvaras desmit spēlēs (7-1-2).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Monaco" izcīnīs pirmo uzvaru martā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.82
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90