40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Monaco” dodas uz Atēnām

Atēnas, 21:00 @ 01.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Februāra pirmajā dienā Grieķijā savstarpējo spēli aizvadīs Atēnu “Panathinaikos” un “Monaco”. Ar piecām uzvarām 20 spēlēs “Panathinaikos” atrodas priekšpēdējā vietā turnīra tabulā, kamēr turnīra debitante “Monaco” ar bilanci 10-12 ierindojas 10. pozīcijā.

Pagājušajā piektdienā “Panathinaikos” izcīnīja uzvaru mačā pret “Baskonia”, bet svētdien 20 punktu panākums Grieķijas čempionātā. Otrdienas spēle Atēnas komandai būs trešā sešu dienu laikā.

Tādā pašā režīmā spēles aizvadīja “Monaco”, tomēr sekmes bija pretējas, jo piektdien divu pagarinājumu trillerī Eirolīgā piedzīvota neveiksme pret Madrides “Real”, savukārt svētdien Francijas čempionātā zaudējums pagarinājumā.

Nekur tālu “Monaco” nav no izslēgšanas spēļu zonas, un ambiciozā komanda noteikti gribēs debijas gadā iekļūt starp astoņām labākajām. Sastāva ziņā Monako basketbolisti ir labāki nekā Atēnām, ko apliecināja arī pirmais savstarpējais mačs, kurā uzvarēja Monako.

Prognozēju, ka “Monaco” uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -1,5).

Prognoze precīza: “Monaco” uzvara 91:83

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Monaco" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.92
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29