Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: momentu nebūs daudz

Tampere, 20:20 @ 20.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātu sākusi ar vienu uzvaru četrās spēlēs, un šovakar gaida ļoti svarīga spēle pret austriešiem. Uzvari – un turpini domāt par iespējamo ceturtdaļfinālu. Zaudē – un no mugurpuses klāt zogas izšķirošā spēle par vietas saglabāšanu elites divīzijā.

Aizvadījusi šausmīgu spēli aizsardzībā pret Čehijas valstsvienību, Latvijai pamatīgi jāsakārto spēle pie sava cietokšņa. Tā līmenī bijusi tikai zaudējumā pret Somiju, jo arī norvēģi spēles izskaņā veidoja momentu gūzmu. Arī austriešu ierocis būs aizsardzība.

Uzbrukumā Austrija guva pa vieniem vārtiem pret Zviedriju un Čehiju, iemeta divas ripas amerikāņiem un realizēja trīs vairākumus pret Norvēģiju. Būtiski būs nepelnīt nevajadzīgus noraidījumus un saglabāt koncentrēšanos līdz pat epizodes noslēgumam. To pirms mača uzsvēra kā treneri, tā spēlētāji.

Prognozēju, ka priekšā saspringta spēle, kurā abām komandām galvenais būs nekļūdīties pie saviem vārtiem un izmantot nedaudzos momentus. Tādēļ – pamatlaikā mazāk par 4,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: pamatlaikā 3:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: mazāk par 4,5 vārtiem pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.94
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23