40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Minska un Krasnojarska spēlēs rezultatīvi

Minska, 19:00 @ 16.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

VTB līgā piektdien mačs starp divām komandām, kuras par neko necīnās jeb “Tsmoki Minsk” uzņems Krasnojarskas “Enisey”. Nedaudz labāk līdz šim sezonā veicies “Enisey”, kas ar piecām uzvarām un 16 zaudējumiem ieņem 11. vietu, bet Minska, ko trenē Edmunds Valeiko, bet pārstāv Toms Leimanis un Klāvs Čavars, ir pēdējā visā līgā – tikai divas uzvaras un 19 zaudējumi.

“Tsmoki Minsk” šajā sezonā kopumā piedalījusies trīs turnīros – VTB līgā, FIBA Čempionu līgā un Baltkrievijas čempionātā, kur sekmes, protams, ir vislabākās. Vienu no divām uzvarām VTB turnīrā komanda izcīnīja 9. janvārī, bet kopš tā laika piedzīvoti 11 zaudējumi pēc kārtas.

“Enisey” savus līdzjutējus ar panākumiem mēdz iepriecināt nedaudz biežāk – pirms diviem mačiem pieveikta “Avtodor”, bet februāra sākumā uzvaras pār “Astana” un “Kalev/Cramo”.

Lai gan komandas krietni vairāk zaudē nekā uzvar, tās demonstrē rezultatīvu spēli, turklāt pēdējos trīs “Enisey” mačos kopā gūti vairāk nekā 170,5 punkti, tāpēc prognozēju, ka šovakar komandas kopā gūs vairāk par 162,5 punktiem.

Prognoze neprecīza: “Enisey” uzvara 81:74

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 162,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29