40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: milzīgs vārtu birums nebūs

Bostona, 2:00 @ 27.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) straujiem soļiem mūsu virzienā lēkšo Stenlija kausa izslēgšanas spēles. Regulārajā sezonā katrai komandai palikušas vēl pāris spēles, un naktī uz trešdienu Bostonas “Bruins” savā laukumā uzņems Floridas “Panthers”. Ja ciemiņi garantējuši ne tikai “playoff”, bet arī uzvaru Austrumu konferences kopvērtējumā, tad Bostonai vēl jāpasvīst, lai nosargātu savu vietu.

Pēdējos mačos “Bruins” savā laukumā ielaiž maz – pa vienai ripai pret “playoff” komandām Ņujorkas “Rangers” un Pitsburgas “Penguins”. Protams, Floridas uzbrukums nāk no krietni augstāka un izsmalcinātāka plaukta – iemesti 332 vārti, kas ir NHL labākais rezultāts kopš 2005. gada lokauta un algu griestu ieviešanas.

Komandas šosezon satikušās divas reizes, uzvaras dalot uz pusēm. Abos mačos tika iemests mazāk par 5,5 vārtiem – “Panthers” uzvara mājās ar 4:1 un “Bruins” uzvara savā laukumā ar 3:2 bullīšos. Ņemot vērā izslēgšanas spēļu tuvošanos un komandu atšķirīgos mērķus tuvākajos mačos, prognozēju, ka arī šoreiz neredzēsim milzīgu vārtu birumu – zem 6,5 vārtiem.

Prognoze precīza: “Bruins” uzvara 4:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: pamatlaikā mazāk par 6,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.86
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23