40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Milānai šosezon ir spēcīgs sastāvs

Vitorija, 21:30 @ 08.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgā latvieša Artūra Kuruca pārstāvētā “Baskonia” spēkosies ar Milānas “Olimpia”. Spānijas komandas rindās ir vairāki savainojumi, turklāt vēl nav atrasta pareizā spēle, jo “Baskonia” kontā ir trīs zaudējumu sērija, un divas neveiksmes piedzīvotas Spānijas ACB līgā.

Eirolīgas pirmajā nedēļā “Baskonia” piedzīvoja pārliecinošu neveiksmi pret “Olympiacos”. Starpsezonā Milānas “Olimpia” papildināja sastāvu ar Nikolo Melli, kurš vēl pagājušajā sezonā bija Kristapa Porziņģa komandas biedrs Dalasas “Mavericks”. Komandas rindās ir NBA pieredzi ieguvušais Džerians Grants.

Ņemot vērā, ka “Baskonia” sastāvs nav optimāls un vēl ir savas spēles meklējumos, prognozēju, ka “Olimpia”, kas sezonu iesāka ar uzvaru pār CSKA, izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs punktiem (handikaps -3).

Prognoze precīza: “Milano” uzvara 78:64

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Olimpia" handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.77
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73