40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Metta” uzvarēs “Super Nova”

Rīga, 13:00 @ 12.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Metta” – “Super Nova” 1:1 (1:0)

Pienākusi Latvijas futbola čempionāta kulminācija, un sestdienas pēcpusdienā notiks cīņa ne vien par titulu, bet arī par palikšanu augstākajā līgā. Hanzas vidusskolas laukumā savā starpā tiksies pēdējo divu vietu īpašnieces “Metta” un “Super Nova”, kuras pēc “Audas” apelācijas atsaukuma Sporta arbitrāžas tiesā Lozannā joprojām šķir divi punkti, kas nozīmē, ka “Metta”, saglabājot tehnisko uzvaru, atrodas labākā situācijā un drīkstēs atļauties arī neizšķirtu – viesiem gan uzvaru vajadzēs obligāti, citādi nāksies atgriezties Nākotnes līgā.

Ja neskaita “Daugavpili”, kas sezonas pirmajā pusē iekrāja solīdu pārsvaru un par izkrišanu varēja pārāk neuztraukties, “Metta” un “Super Nova” rudens daļā sakrājušas vismazāk punktu. “Super Nova” četru uzvaru sērija Aleksandra Koliņko vadībā jau šķiet tālā pagātnē, vasaras veiksmēm sekojot tikai diviem punktiem desmit spēlēs, bet “Metta” ir piedzīvojusi astoņus zaudējumus pēc kārtas un iepriekšējās 24 Virslīgas spēlēs zaudējusi 19 spēlēs un uzvarējusi tikai divās, no kurām viena ir tehniskā uzvara zaudētā spēlē.

Otra uzvara gan ir pār “Super Nova” (3:0), un savstarpējās kaujās studenti šosezon bijuši labāki – 1:0 pirmajā aplī, 1:1 otrajā un 3:0 trešajā. Tas arī ir galvenais iemesls, kas ļāvis tabulā būt augstāk, jo pret pārējām komandām vairāk punktu nopelnījuši pretinieki. Traumu dēļ “Super Nova” gan ir tālu no vasaras gatavības un zaudējusi lielo jaudu uzbrukumā, cietušas arī citas pozīcijas. Tādēļ, lai cik slikta arī nebūtu “Mettas” sezona, komandas sastāvs uz papīra tomēr ir pietiekami meistarīgs, lai ar “Super Nova” tiktu galā vēlreiz un sezonu pabeigtu pārspēlēs.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Metta" uzvarēs "Super Nova"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.45
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90