40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Metta” svinēs uzvaru pret “Tukums 2000″/”Telms”

Tukums, 13:00 @ 02.04.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Tukums 2000″/”Telms” – “Metta” 1:2 (0:0)

Latvijas futbola virslīgā savā starpā tiksies divas pagājušās sezonas apakšgala skatāmākās komandas – “Tukums 2000″/”Telms” uzņems Rīgas “Metta”. Pagājušā sezona krietni labāka bija tukumniekiem, kuri kļuva par patīkamāko pārsteigumu otrajā ešelonā un ar 38 punktiem 36 spēlēs finišēja sestajā vietā, bet “Metta”, vasarā šķīrusies no līderiem, nācās cīnīties par palikšanu Virslīgā – 22 punkti un devītā vieta. Savstarpējās spēlēs tukumnieki tika pie bilances 2-1-1, visās četrās spēlēs gūstot pa diviem vārtiem.

Šoziem gan daudz kas ir mainījies un šķietami – par labu “Metta”. Tukumnieki pieteikuši tikai divus leģionārus, no kuriem pirmajās kārtās pret “Daugavpili” (1:0) un “Super Nova” (0:2) sāka tikai viens, bet “Metta” rindās atgriezies gan Lūkass Vapne, gan Vladislavs Fjodorovs un leģionāru rindas ir kļuvušas drusku plašākas – pirmajā mačā pret “Audu” (0:2) sāka četri un vēl viens nāca uz maiņu.

Īsumā, “Metta” sastāvs pret pagājušo sezonu ir kļuvis gan stiprāks, gan par gadu vecāks un pieredzējušāks, bet tukumniekiem ir ļoti mainījies un mazāk pieredzējis kļuvis gan aizsardzības centrs, gan arī uzbrukums. “Metta” vietu sezonā lielā mērā varētu izšķirt stratēģija vasaras pāreju periodā jeb tas, cik līderu pametīs (vai nepametīs) komandu, bet līdz vasarai rīdzinieku sastāva potenciālam vajadzētu būt augstākam par tukumnieku. Tas gan vēl ir jāpierāda arī dzīvē un izbraukuma mačos Tukumā viegli neklājas arī vadošajām komandām.

Prognozes rezultāts:Precīza
"Metta" svinēs uzvaru pret "Tukums 2000"/"Telms"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 3.10
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90