SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Prognoze: “Metta” izpildītājiem jābūt labākiem

Tukums, 13:00 @ 19.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas futbola čempionāta pirmajā kārtā zaudējumus piedzīvoja abas komandas. “Tukums 2000″/”Telms” augstākajā sabiedrībā atgriezās ar sāpīgu neveiksmi Daugavpilī, vārtus ielaižot abu puslaiku pēdējās sekundēs (1:2), bet “Metta” mājās minimāli piekāpās citai jaunpienācējai “Audai” – 0:1. Minimāli piekāpās rezultātā, jo pēc spēles kvalitātes un izveidoto momentu skaita ķekavnieki varēja uzvarēt arī ar lielāku pārsvaru.

Labāku iespaidu pirmajā kārtā atstāja tukumnieki, ar ko droši vien arī var skaidrot viņu nelielo favorītu statusu bukmeikeru skatījumā, taču jāņem arī vērā pretinieku fons – “Auda” uz papīra pašlaik droši vien liekama piektajā pozīcijā Virslīgā un objektīvi ir soli augstāk gan par “Daugavpili”, gan par “Mettu”, kurai turklāt vēl nepalīdzēja uzbrukuma līderi Junusa Muritala un Lūkass Vapne, kurš aizvadīja tikai trešdaļu mača.

Gan tukumniekiem, gan rīdziniekiem ir jaunas komandas – “Tukumam 2000″/”Telms” pamatsastāvā bija septiņi spēlētāji, kuri atbilst U21 izlases vecumam, bet “Mettai” tādu bija deviņi. Tādēļ šajā mačā diezin vai varēs runāt par kādas komandas vecuma priekšrocību, arī pieredzes ziņā “Mettai” diezin vai būs milzīga priekšroka, jo daudzi jaunieši iepriekšējās sezonās lāga vēl nespēlēja pirmās vijoles komandā. Izpildītāju ziņā gan sezonas ilgtermiņā “Mettu” tomēr gribētos uzskatīt par šā savstarpējā dueļa favorīti – jautājums, cik ilgu laiku prasīs arī komandas darbību noslīpēšana līdz tādam līmenim, kādā “Metta” noteikti ir spējīga spēlēt.

Prognoze neprecīza: 2:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: FK "Metta" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.80
Izvēlas Pafbet totalizators, likme.tv
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Agris SuveizdaSportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes4
Precīzas2
Zaudētas2
Atgrieztas0
Peļņa:0,16
Prognozes245
Precīzas111
Zaudētas130
Atgrieztas4
Peļņa:-11,54

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu