40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Merkezefendi” dodas pretī titulam

Balikesira, 17:00 @ 12.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola 2. līgas spēlē pirmdien “Balikesir” savā laukumā uzņems “Merkezefendi”. Abām komandām šis ir svarīgs mačs, jo “Balikesir” ar 15 uzvarām un deviņiem zaudējumiem atrodas vienu pozīciju zem izslēgšanas spēlēm, kamēr “Merkezefendi” ir vienas uzvaras attālumā līdz 1. vietai, kas ļautu kvalificēties Turcijas augstākajai līgai.

“Merkezefendi” šobrīd ir ļoti labā formā, jo komanda uzvarējusi pēdējās desmit spēlēs, kas parāda arī mērķi iekļūt augstākajā līgā. Arī “Balikesir” pēdējās desmit spēlēs uzvaru ir vairāk uzvaru nekā zaudējumu – seši panākumi un četras neveiksmes. Būtiski, ka “Balikesir” laukumā nav devusies kopš 28. marta, kamēr “Merkezefendi” spēlēja pirms nedēļas.

Sezonas pirmajā duelī “Merkezefendi” izcīnīja uzvaru un prognozēju, ka šodien “Merkzefendi” uzvarēs ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze precīza: “Merkezefendi” uzvara 85:81

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Merkezefendi" handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63