Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Menhengladbaha mājās nav zaudējusi

Menhengladbaha, 18:30 @ 05.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Menhengladbahas “Borussia” iepriekšējā kārtā ar 1:4 kapitulēja Ķelnē un Vācijas Bundeslīgā ieņem tikai 11. vietu, kamēr “Freiburg” atrodas ceturtajā pozīcijā un vēl nesen bija vienīgā palikusī komanda bez zaudējumiem. Tomēr komandas blīvajā tabulā šķir tikai četri punkti un tendences sāk mainīties, kā arī sezonas sākuma rezultāti varēja būt mānīgi.

Pēc potenciāli iegūstamā punktu skaita jeb xP Menhengladbahas “Borussia” ne tikai apsteidz “Freiburg” (22,5 pret 19,3), bet arī ieņem augsto trešo vietu visā līgā, kamēr sāncenši šajā rādītājā ir astotie – turklāt gan “Borussia” iegūtais punktu skaits atpaliek no rādītā snieguma, gan “Freiburg” iegūtais punktu skaits pārspēj radīto momentu skaitu. Un Menhengladbahas sakara jāņem vērā, ka komanda bijusi ļoti vāja izbraukumā (septiņās spēlēs četri punkti), bet ļoti laba – savā laukumā (ieskaitot kausu, 5-2-0), mājās ar 5:0 kausā sasitot pašu Minhenes “Bayern”, kam savā laukumā nezaudēja arī Bundeslīgā (1:1), un uzvarot arī Dortmundes “Borussia” (1:0).

Ja “Freiburg” Bundeslīgas sezonu sāka ar sešām uzvarām un četriem neizšķirtiem jeb desmit nezaudētām spēlēm, kas tobrīd bija līgas labākais rādītājs, tad tagad “Freiburg” ir jau trīs zaudējumi pēc kārtas – 1:2 Minhenē, 0:2 mājās pret Frankfurtes “Eintracht” un 1:2 Bohumā. Vai šonedēļ būs jau ceturtais pēc kārtas?

Prognozēju, ka “Borussia” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Freiburg” uzvara 6:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Borussia" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.84
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90