Menhengladbaha, 18:30 @ 05.12.2021

Prognoze neprecīza!

Menhengladbahas “Borussia” iepriekšējā kārtā ar 1:4 kapitulēja Ķelnē un Vācijas Bundeslīgā ieņem tikai 11. vietu, kamēr “Freiburg” atrodas ceturtajā pozīcijā un vēl nesen bija vienīgā palikusī komanda bez zaudējumiem. Tomēr komandas blīvajā tabulā šķir tikai četri punkti un tendences sāk mainīties, kā arī sezonas sākuma rezultāti varēja būt mānīgi.

Pēc potenciāli iegūstamā punktu skaita jeb xP Menhengladbahas “Borussia” ne tikai apsteidz “Freiburg” (22,5 pret 19,3), bet arī ieņem augsto trešo vietu visā līgā, kamēr sāncenši šajā rādītājā ir astotie – turklāt gan “Borussia” iegūtais punktu skaits atpaliek no rādītā snieguma, gan “Freiburg” iegūtais punktu skaits pārspēj radīto momentu skaitu. Un Menhengladbahas sakara jāņem vērā, ka komanda bijusi ļoti vāja izbraukumā (septiņās spēlēs četri punkti), bet ļoti laba – savā laukumā (ieskaitot kausu, 5-2-0), mājās ar 5:0 kausā sasitot pašu Minhenes “Bayern”, kam savā laukumā nezaudēja arī Bundeslīgā (1:1), un uzvarot arī Dortmundes “Borussia” (1:0).

Ja “Freiburg” Bundeslīgas sezonu sāka ar sešām uzvarām un četriem neizšķirtiem jeb desmit nezaudētām spēlēm, kas tobrīd bija līgas labākais rādītājs, tad tagad “Freiburg” ir jau trīs zaudējumi pēc kārtas – 1:2 Minhenē, 0:2 mājās pret Frankfurtes “Eintracht” un 1:2 Bohumā. Vai šonedēļ būs jau ceturtais pēc kārtas?

Prognozēju, ka “Borussia” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Freiburg” uzvara 6:0

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Borussia" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.84
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda
Sportacentrs.com apskatnieks
Par ekspertu

Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem, UEFA Čempionu līgu, kā arī gaidāmo EURO 2021. Netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.

Eksperta statistika
Likmes
17
Precīzas
9
Zaudētas
7
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
169
Precīzas
81
Zaudētas
84
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT