Memfisa, 4:00 @ 25.02.2021

Prognoze precīza!

Memfisa ir talantīga komanda un neskatoties uz to, ka Losandželosas “Clippers” ir spēles favorīti, uzskatu, ka Memfisa sagādās viņiem lielas problēmas un var izšaut. Memfisa mājas pret spēcīgām komandām spēlē labi. Ir uzvarēta Bruklina un Filadelfija. Protams, daudzas spēles ir neizteiksmīgas, bet tas skaidrojams ar to, ka komanda ir gados ļoti jauna. Tomēr tas neliedz tai ik pa laikam iekost lielajiem grandiem.

Ja Morants paradīs, uz ko ir spējīgs, komanda var uzvarēt arī “Clippers”. Koeficients uz Memfisas panākumu vienkārši ir pārāk liels, lai nenoriskētu. Tāpat nekad nav zināms par Losandželosas līderi Kavai Lenardu, viņš tikpat labi var nespēlēt…

Prognoze precīza: “Grizzlies” uzvara 122:94

LVBET – pievienojies un saņem lielisku welcome bonusu!

Prognoze: Memfisas "Grizzlies" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
3.70
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
51
Precīzas
15
Zaudētas
36
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT