40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Memfisa var pārsteigt “Clippers”

Memfisa, 4:00 @ 25.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Memfisa ir talantīga komanda un neskatoties uz to, ka Losandželosas “Clippers” ir spēles favorīti, uzskatu, ka Memfisa sagādās viņiem lielas problēmas un var izšaut. Memfisa mājas pret spēcīgām komandām spēlē labi. Ir uzvarēta Bruklina un Filadelfija. Protams, daudzas spēles ir neizteiksmīgas, bet tas skaidrojams ar to, ka komanda ir gados ļoti jauna. Tomēr tas neliedz tai ik pa laikam iekost lielajiem grandiem.

Ja Morants paradīs, uz ko ir spējīgs, komanda var uzvarēt arī “Clippers”. Koeficients uz Memfisas panākumu vienkārši ir pārāk liels, lai nenoriskētu. Tāpat nekad nav zināms par Losandželosas līderi Kavai Lenardu, viņš tikpat labi var nespēlēt…

Prognoze precīza: “Grizzlies” uzvara 122:94

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Memfisas "Grizzlies" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 3.70
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31