5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: mazrezultatīvs pusfināls ar Eiropas komandu dalību

Rīga, 18:15 @ 05.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kamēr Latvijas izlase vēl tikai sapņo par medaļām, Vācijas komandai pietiks ar vienu uzvaru atlikušajos divos mačos, lai turnīru noslēgtu ar dārgmetāla rotājumu uz kakla. Otro reizi 11 gadu laikā vāciešiem uzdodas uzlēkt augstāk par savu galvu – 2010. gadā Vācija jau spēlēja pusfinālā, toreiz paliekot bez medaļām. Vai Latvijas pāridarītājai ir iespējas pirmo reizi tās vēsturē iekļūt PČ finālā? Nelielas, bet šoreiz ne par to ir stāsts.

Somijas izlase savu stilu attīstījusi līdz ideālam – gūt vārtus un vairs neko neļaut pretiniekiem. Uzvarai pār Čehiju ceturtdaļfinālā somiem vispār pietika ar vieniem vārtiem. Šī spēle kļuva par septīto Somijas komandai 2021. gada pasaules čempionātā, kurā pamatlaika tika gūts mazāk par pieciem vārtiem. Šāds sniegums Somijai atnesa titulu 2019. gadā un nekas neliecina, ka Jukas Jalonena vadītā vienība varētu atteikties no sava stila.

Prognozēju, ka arī pusfinālā starp Somiju un Vāciju pamatlaikā netiks gūts vairāk par četriem vārtiem (under 4,5).

Prognoze precīza: Somijas uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: mazāk par 4,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.76
Prognozi piedāvā
Konstantīns Fjodorovs, eksperts, likme.tv
Konstantīns FjodorovsSportazinas.com hokeja apskatnieks
Bērnības gados Konstantīns apmeklēja hokeja mačus Liepājā un nemaz nedomāja, ka kādreiz par šo spēli arī rakstīs. Dzīve iegrozījusies tā, ka tagad viņš ir hokeja apskatnieks portālā Sportazinas.com. No Konstantīna varat sagaidīt prognozes par KHL, NHL, Latvijas Virslīgu un, protams, arī izlašu spēlēm. Vēju pilsētas patriots, kurš pirms pandēmijas bija biežs viesis Liepājas sporta komandu spēlēs. Kā neacīmredzams bonuss ir viņa plašas zināšanas par Ukrainas hokeju.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes7
Precīzas3
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:+0,71

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu