Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Maple Leafs” vai “Golden Knights”?

Toronto, 1:00 @ 03.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Lasvegasas “Golden Knights” turpina cīnīties ar savainojumu lāstu. Aleksam Takam starpsezonā tika veikta operācija, un viņa atgriešanās ierindā gaidāma tikai pēc gadu mijas. Savukārt sezonas laikā no ierindas izkrituši Makss Pačioretī, Marks Stouns un tagad arī Viljams Kārlsons. Viņi visi ir pirmo maiņu spēlētāji.

Nav pārsteigums, ka pēc šādām likstām Lasvegasa, kas ir Rietumu konferences viena no labākajām komandām, savā divīzijā ieņem tikai ceturto vietu – četras uzvaras astoņos mačos.

Protams, arī Toronto “Maple Leafs” sezonas ievadu nevar nosaukt par apmierinošu. Atkal tiek uzdoti jautājumi, vai šis kodols ir spējīgs izcīnīt lielas uzvaras un pacīnīties par Stenlija kausu. Menedžments tam tic, jo nupat pagarināts līgums ar aizsardzības līderi Morganu Railiju, kurš pēc sezonas būtu kļuvis par neierobežoti brīvo aģentu.

Toronto ir komanda, kas prot iemest sprunguļus arī savos spieķos, bet paredzu, ka “Golden Knights” savainojumu problēmas būs galvenais faktors. Prognozēju “Maple Leafs” uzvaru pamatlaikā.

Prognoze precīza: “Maple Leafs” uzvara 4:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Maple Leafs" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.98
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23