Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Mamak” un “Samsunspor” 3. spēle

Ankara, 17:00 @ 01.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola 2. līgā otrdien trešo pusfināla cīņu aizvadīs “Yeni Mamak” un “Samsunspor” komandas. Sēriju ar uzvaru iesāka “Samsunspor”, taču nākamajā mačā “Mamak” izcīnīja uzvaru viesos.

Kopumā jāsaka, ka abos mačos labāk izskatījās “Samsunspor”, kam otrajā spēlē piederēja arī 15 punktu pārsvars, taču ļoti slikti aizvadīja pēdējās minūtes, kā rezultātā piedzīvoja neveiksmi. Arī pēc sastāva “Samsunspor” ir pārāka, ko liecina sniegums arī regulārajā sezonā, ko komanda aizvadīja krietni stabilāk nekā “Yeni Mamak”. Predrags Samardžiskis ir ļoti labs leģionārs, taču “Mamak” treneris viņu līdz galam nespēj izmantot.

“Play-off” sērijās izbraukumā uzvarēt nav viegli, taču uzskatu, ka “Samsunspor” tas būs pa spēkam, tāpēc prognozēju, ka komanda izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Samsunspor” uzvara 81:70

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Samsunspor" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.60
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63