Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Mamak” pieredze dos savu

Ankara, 17:00 @ 17.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Otrā Turcijas basketbola līgas 2. līgas ceturtdaļfināla pirmdienas mačā tiksies “Yeni Mamak” un “Akhisar”. Regulāro sezonu komandas noslēdza blakus – “Mamak” ar 18 uzvarām un 12 zaudējumiem bija 5. vietā, kamēr “Akhisar” par uzvaru mazāk, līdz ar to – 6. vieta.

Kā jau var noprast pēc bilances, komandas demonstrēja līdzīgu sniegumu. Uzskatu, ka sēriju ar uzvaru sāks “Mamak”, jo komandas rindās ir ļoti pieredzējis centra spēlētājs Predrags Samardžiskis, kurš spēlējis gan Maķedonijas izlasē, gan “Crvena Zvezda”, gan “Lietuvos Rytas”. Bez viņa arī pārējie “Mamak” spēlētāji ir pieredzējušāki nekā “Akhisar”.

Šīs līgas ietvaros komandas aizvadīja divas savstarpējās spēles šosezon, abām komandām triumfējot savā laukumā. Prognozēju, ka “Yeni Mamak” izcīnīs uzvaru ar vismaz piecu punktu pārsvaru (handikaps -4,5).

Prognoze neprecīza: “Yeni Mamak” uzvara 94:93

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Yeni Mamak" handikaps -4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.86
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63