40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: maģiskā septītā spēle!

Maiami, 3:30 @ 30.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Austrumu konferences fināls noslēgsies tā, kā tam vajadzētu – ar septīto spēli! Maiami “Heat” un Bostonas “Celtics” nolēmušas visu atstāt uz saldo ēdienu jeb septīto maču. Kopumā jāsaka, ka sērija bijusi dīvaina, lielākā daļu spēļu nav bijušas sīvas, bet visus līdzjutējus iepriecināja sīvā sestā spēle.

“Heat” spēles sākumā lieliski meta tālmetienus, Džimijs Batlers par sevi atgādināja un guva 47 punktus, kamēr “Celtics” līderi Džeisons Teitums un Džeilens Brauns ceturtajā ceturtdaļā kopā izpildīja tikai divus metienus no spēles.

Iepriekšējā spēlē prognozēju Bostonas uzvaru un tagad darīšu to pašu. Lai gan Batlers bija lielisks, Maiami uzvarēja tikai ar sešiem punktiem, un tas parāda tikai to, ka “Heat” vajadzēs vēl vienu tādu pašu spēli no sava līdera, lai tiktu finālā. “Celtics” pusē ir tas, ka komanda uzvarējusi visas nākamās spēles pēc piedzīvota zaudējuma šīgada izslēgšanas mačos, kā arī izbraukumā komanda “play-off” piedzīvojusi tikai divas neveiksmes septiņās spēlēs.

Protams, septītā spēle ir septītā spēle. Tajā var notikt jebkas, un “Heat” spēlēs savu skatītāju priekšā, kas gan ar savu attieksmi brīžiem liek uzdot jautājumus par lojalitāti. Neskatoties uz to, prognozēju “Celtics” panākumu naktī uz pirmdienu.

Prognoze precīza: “Celtics” uzvara 100:96

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Celtics" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29