Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Madrides derbijs – “Real” pret “Atletico”

Madride, 22:00 @ 12.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Viens no interesantākajiem Spānijas futbola čempionāta dueļiem ir klāt – Madrides “Real” pret Madrides “Atletico”. “Karaliskais klubs” atrodas turnīra tabulas galvgalī ar 39 punktiem, tuvāko sekotāju “Sevilla” apsteidzot par astoņiem punktiem, kamēr pašreizējā čempione “Atletico” ir 4. vietā ar 29 punktiem.

Svarīgi, ka “Real” šo maču aizvadīs savā laukumā, turklāt ierindā varētu atgriezies Karīms Benzemā. Lieliskā formā ir Vinisiuss Žuniors, un arī “Real” nevar sūdzēties par pēdējā laika rezultātiem, jo izcīnītas deviņas uzvaras pēc kārtas, pēdējo neveiksmi piedzīvojot pirms vairāk nekā diviem mēnešiem.

Pie svarīga panākuma “Atletico” tika Čempionu līgā, kas nodrošināja otro vietu un tikšanu tālāk, bet kopumā pēdējās 11 spēlēs visos turnīros izcīnītas tikai četras uzvaras. Pēdējos divos Madrides derbijos “Real” bijusi pārāka savā laukumā un prognozēju, ka šāds scenārijs piepildīsies arī svētdienas vakarā.

Prognoze precīza: “Real” uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Real" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.15
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71