Bukareste, 22:00 @ 22.02.2021

Prognoze neprecīza!

Ja vēl pirms mēneša varēja šķist, ka Madrides “Atletico” šajā pārī būs itin izteikta favorīta lomā, iepriekšējās nedēļās svaru kausi ir izlīdzinājušies. “Atletico” ir ielaidusi septiņās spēlēs pēc kārtas, četros mačos izcīnījusi tikai vienu uzvaru un izsējusi lielu daļu sava pārsvara Spānijas čempionāta tabulā, savukārt “Chelsea”, kas Premjerlīgā ieņem piekto vietu, jaunā galvenā trenera Tomsa Tuhela vadībā vēl nav zaudējusi, septiņās spēlēs izcīnot piecas uzvaras, ielaižot tikai divus vārtus un bumbu kontrolējot vidēji 69% spēles laika.Tuhela sākumposmu gan nevajadzētu arī pārspīlēt, jo viņa vadībā “Chelsea” arvien nav bijis neviena nopietna izaicinātāja – pat uzvarētā “Tottenham” (1:0) šobrīd Premjerlīgā ir tikai devītajā vietā, bet pārējās sāncenses atrodas vēl zemāk. “Atletico” pirmā sliktā josla, vismaz vietējā čempionātā, jo Čempionu līgas grupu turnīrā ne viss gāja gludi, ir sakritusi superpastiprinājuma Luisa Svaresa pirmo nelielo “bedri”, kā arī angļa Kīrana Tripjē diskvalifikāciju – Djego Simeonem būtiski mainot spēles zīmējumu un lielu daļu sezonas spēlējot ar trim centra aizsargiem, Tripjē loma kā labajam pusaizsargam bijusi ļoti svarīga. Diez vai tikai sakritība ir tā, ka 2021. gadā “Atletico” vārtus ielaidusi visās 10 spēlēs, kurās Tripjē nav piedalījies.

“Atletico” sniegums pirms dažām nedēļām un “Chelsea” nepārbaudīšana pret pasaules klases komandām tomēr mudina domāt, ka vismaz Madridē priekšrokai jābūt Spānijas komandai, kurai ir sabalansētāks un kvalitatīvāks izpildītāju pulks – pat par spīti iztrūkstošo spēlētāju skaitam, kuru nupat papildināja urugvajiešu aizsargs Hosē Himeness, un pat par spīti tam, ka mājas spēles vietā pandēmijā nāksies aizvadīt maču neitrālā laukumā Bukarestē.

Prognoze neprecīza: 1:0 “Chelsea” uzvara”

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa!

Prognoze: Madrides "Atletico" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.70
Atbalsta
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda
Sportacentrs.com apskatnieks
Par ekspertu

Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem, UEFA Čempionu līgu, kā arī gaidāmo EURO 2021. Netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2020
...