40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Madrides “Atletico” pret “Chelsea”

Bukareste, 22:00 @ 22.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ja vēl pirms mēneša varēja šķist, ka Madrides “Atletico” šajā pārī būs itin izteikta favorīta lomā, iepriekšējās nedēļās svaru kausi ir izlīdzinājušies. “Atletico” ir ielaidusi septiņās spēlēs pēc kārtas, četros mačos izcīnījusi tikai vienu uzvaru un izsējusi lielu daļu sava pārsvara Spānijas čempionāta tabulā, savukārt “Chelsea”, kas Premjerlīgā ieņem piekto vietu, jaunā galvenā trenera Tomsa Tuhela vadībā vēl nav zaudējusi, septiņās spēlēs izcīnot piecas uzvaras, ielaižot tikai divus vārtus un bumbu kontrolējot vidēji 69% spēles laika.

Tuhela sākumposmu gan nevajadzētu arī pārspīlēt, jo viņa vadībā “Chelsea” arvien nav bijis neviena nopietna izaicinātāja – pat uzvarētā “Tottenham” (1:0) šobrīd Premjerlīgā ir tikai devītajā vietā, bet pārējās sāncenses atrodas vēl zemāk. “Atletico” pirmā sliktā josla, vismaz vietējā čempionātā, jo Čempionu līgas grupu turnīrā ne viss gāja gludi, ir sakritusi superpastiprinājuma Luisa Svaresa pirmo nelielo “bedri”, kā arī angļa Kīrana Tripjē diskvalifikāciju – Djego Simeonem būtiski mainot spēles zīmējumu un lielu daļu sezonas spēlējot ar trim centra aizsargiem, Tripjē loma kā labajam pusaizsargam bijusi ļoti svarīga. Diez vai tikai sakritība ir tā, ka 2021. gadā “Atletico” vārtus ielaidusi visās 10 spēlēs, kurās Tripjē nav piedalījies.

“Atletico” sniegums pirms dažām nedēļām un “Chelsea” nepārbaudīšana pret pasaules klases komandām tomēr mudina domāt, ka vismaz Madridē priekšrokai jābūt Spānijas komandai, kurai ir sabalansētāks un kvalitatīvāks izpildītāju pulks – pat par spīti iztrūkstošo spēlētāju skaitam, kuru nupat papildināja urugvajiešu aizsargs Hosē Himeness, un pat par spīti tam, ka mājas spēles vietā pandēmijā nāksies aizvadīt maču neitrālā laukumā Bukarestē.

Prognoze neprecīza: 1:0 “Chelsea” uzvara”

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Madrides "Atletico" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.70
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90