40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Maccabi” savā laukumā spēlē lieliski

Telaviva, 21:05 @ 24.03.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgā Telavivas “Maccabi” ceturtdienas vakarā uzņems Madrides “Real”. Pēc Krievijas komandu izslēgšanas Izraēlas vienība ielauzusies izslēgšanas spēļu zonā, ar 12 uzvarām un 11 neveiksmēm ieņemot 7. vietu, kamēr Madride ar bilanci 18-7 gozējas otrajā pozīcijā.

Ļoti sekmīgi “Maccabi” aizvadīja iepriekšējo maču pirms divām dienām pret Milānas “Olimpia”, pārspējot pretiniekus ar 75:58. “Real” sniegums pēdējā laikā bijis vājš, jo šonedēļ zaudēts “Anadolu Efes”, bet pirms tam arī Spānijas čempionātā pret “Manresa”.

“Maccabi” ir viena no labākajām mājas komandām turnīrā, jo tieši deviņi panākumi izcīnīti savu skatītāju priekšā, kamēr Madridei pēdējais panākums viesos bijis janvāra beigās, līdz ar to prognozēju Telavivas komandas uzvaru.

Prognoze precīza: “Maccabi” uzvara 75:74

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Maccabi" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.23
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73