40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Maccabi” pret “Anadolu Efes”

Telaviva, 19:30 @ 16.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Eirolīgas 23. kārtas pārceltajā mačā otrdien tiksies Telavivas “Maccabi” un “Anadolu Efes”. Turnīra tabulā “Maccabi” atrodas tuvāk lejasgalam, ar 11 uzvarām un 16 zaudējumiem ieņemot 14. vietu, savukārt “Anadolu Efes” kontā ir 18 uzvaras un 10 neveiksmes, kas dod 4. pozīciju.

“Anadolu Efes” ir atradusi spēles ritmu, kā rezultātā tiek demonstrēts lielisks basketbols un Eirolīgā izcīnītas septiņas uzvaras pēc kārtas. Komandas prioritāte ir Eirolīga, jo Turcijas čempionātā pārsvarā tiek spēlēts ar vietējiem basketbolistiem un rezervistiem.

“Maccabi” sezona Eirolīgā, kā jau to var spriest pēc vietas tabulā, nav tā labākā un komandai nav īsti par ko cīnīties – pēdējās sešās Eirolīgas spēlēs izcīnīta tikai viena uzvara.

Šis mačs ir starp komandām, kur vienai ir mērķis sezonas turpinājumā, bet otrai – nav. “Anadolu Efes” ir krietns pārsvars arī saspēles vadītāju pozīcijā, tāpēc prognozēju, ka “Efes” izcīnīs uzvaru ar vismaz desmit punktu pārsvaru (handikaps -9,5).

Prognoze precīza: “Anadolu Efes” uzvara ar 90:66

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Anadolu Efes" uzvara ar vismaz 10 punktu pārsvaru (handikaps -9,5)
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.10
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63