Telaviva, 19:30 @ 16.03.2021

Prognoze precīza!

Eirolīgas 23. kārtas pārceltajā mačā otrdien tiksies Telavivas “Maccabi” un “Anadolu Efes”. Turnīra tabulā “Maccabi” atrodas tuvāk lejasgalam, ar 11 uzvarām un 16 zaudējumiem ieņemot 14. vietu, savukārt “Anadolu Efes” kontā ir 18 uzvaras un 10 neveiksmes, kas dod 4. pozīciju.

“Anadolu Efes” ir atradusi spēles ritmu, kā rezultātā tiek demonstrēts lielisks basketbols un Eirolīgā izcīnītas septiņas uzvaras pēc kārtas. Komandas prioritāte ir Eirolīga, jo Turcijas čempionātā pārsvarā tiek spēlēts ar vietējiem basketbolistiem un rezervistiem.

“Maccabi” sezona Eirolīgā, kā jau to var spriest pēc vietas tabulā, nav tā labākā un komandai nav īsti par ko cīnīties – pēdējās sešās Eirolīgas spēlēs izcīnīta tikai viena uzvara.

Šis mačs ir starp komandām, kur vienai ir mērķis sezonas turpinājumā, bet otrai – nav. “Anadolu Efes” ir krietns pārsvars arī saspēles vadītāju pozīcijā, tāpēc prognozēju, ka “Efes” izcīnīs uzvaru ar vismaz desmit punktu pārsvaru (handikaps -9,5).

Prognoze precīza: “Anadolu Efes” uzvara ar 90:66

LVBET – pievienojies un saņem lielisku welcome bonusu!

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Anadolu Efes" uzvara ar vismaz 10 punktu pārsvaru (handikaps -9,5)
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.10
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
54
Precīzas
21
Zaudētas
33
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
359
Precīzas
141
Zaudētas
211
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT