Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Maccabi” pārspēs “Crvena Zvezda”

Belgrada, 21:45 @ 01.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā ceturtdienas vakarā cīņa starp komandām, kuras vairs nevar garantēt vietu izslēgšanas spēlēs – “Crvena Zvezda” un Telavivas “Maccabi”. Ar deviņām uzvarām un 23 zaudējumiem sarkanā zvaigzne ieņem priekšpēdējo vietu turnīra tabulā, bet “Maccabi” kontā ir 13 uzvaras un 17 zaudējumi, tādējādi atrodoties 13. vietā.

Pēdējā laikā “Crvena Zvezda” spēlē slikti. Neizteiksmīgu sniegumu komanda demonstrē gan Adrijas līgā, gan Eirolīgā, jo ir piedzīvotas vairākas sagrāves.

Citādāka situācija ir ar “Maccabi” – komanda sāk pamosties, izcīnītas piecas uzvaras pēc kārtas, ieskaitot Izraēlas čempionātu, turklāt pirms divām dienām savā laukumā izcīnīta uzvara pār Eirolīgas līderi “Barcelona”. Tailers Dorsijs, Ante Zizičs, Dragans Benders un Omri Kaspi beidzot ir atraduši kopīgu valodu laukumā.

Prognozēju, ka “Maccabi” izcīnīs uzvaru ar vismaz trim punktiem (handikaps -3).

Prognoze neprecīza: “Crvena Zvezda” uzvara ar 76:64

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Maccabi" handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.94
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89