Liona, 21:00 @ 14.10.2021

Prognoze precīza!

Šo Eirolīgas sezonu “Asvel” iesākusi ļoti labi un bijusi viens no lielākajiem pārsteigumiem, jo pēc trim spēlēm komandai ir trīs uzvaras, turklāt pēdējā mačā izdevās atspēlēt 15 punktu deficītu pret “Anadolu Efes” un uzvarēt. “Maccabi” pirms divām dienām zaudēja Milānas “Olimpia”, bet pie pozitīvā var minēt, ka izdevās atspēlēt lielu daļu no -25.

“Asvel” savā laukumā vienmēr spēlē labi, ko pierādījusi arī iepriekšējās sezonās, taču, manuprāt, pēc uzvaras pār “Anadolu Efes” būs iestājusies eiforija, un tas noteikti nenāks par labu. Domāju, ka “Maccabi” šodien saspurosies un rādīs labu basketbolu, īpaši saņemsies Skotijs Vilbekins.

“Maccabi” ir daudz pieredzējušāka komanda, un es prognozēju, ka Telavivas komanda nezaudēs ar vairāk kā diviem punktiem (handikaps +2).

Prognoze precīza: “Maccabi” uzvara 93:85

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Maccabi" handikaps +2
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.02
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
54
Precīzas
21
Zaudētas
33
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
359
Precīzas
141
Zaudētas
211
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT