40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Maccabi” izrādīs pretestību

Liona, 21:00 @ 14.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šo Eirolīgas sezonu “Asvel” iesākusi ļoti labi un bijusi viens no lielākajiem pārsteigumiem, jo pēc trim spēlēm komandai ir trīs uzvaras, turklāt pēdējā mačā izdevās atspēlēt 15 punktu deficītu pret “Anadolu Efes” un uzvarēt. “Maccabi” pirms divām dienām zaudēja Milānas “Olimpia”, bet pie pozitīvā var minēt, ka izdevās atspēlēt lielu daļu no -25.

“Asvel” savā laukumā vienmēr spēlē labi, ko pierādījusi arī iepriekšējās sezonās, taču, manuprāt, pēc uzvaras pār “Anadolu Efes” būs iestājusies eiforija, un tas noteikti nenāks par labu. Domāju, ka “Maccabi” šodien saspurosies un rādīs labu basketbolu, īpaši saņemsies Skotijs Vilbekins.

“Maccabi” ir daudz pieredzējušāka komanda, un es prognozēju, ka Telavivas komanda nezaudēs ar vairāk kā diviem punktiem (handikaps +2).

Prognoze precīza: “Maccabi” uzvara 93:85

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Maccabi" handikaps +2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.02
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63