40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ļoti svarīga cīņa starp “Bayern” un “Fenerbahce”

Minhene, 22:00 @ 30.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eirolīgā otrdienas vakarā tiksies turnīra tabulas kaimiņienes – Minhenes “Bayern” un Stambulas “Fenerbahce”. Abas komandas izcīnījušas pa 19 uzvarām un piedzīvojušas pa 12 zaudējumiem, tādējādi dalot 5. un 6. vietu tabulā.

Saprotams, ka abām komandām šis mačs ir ļoti svarīgs, jo uzvara principā nodrošinās vietu izslēgšanas spēlēs. “Bayern” šosezon ir otra labākā komanda savā laukumā Eirolīgā, turklāt nedēļas nogalē Minhene negaidīti Vācijas Bundeslīgas spēlē zaudēja “Hamburg Towers”, kas dos papildu motivāciju otrdienas cīņā.

Skatoties no treneru dueļa, tad “Bayern” ir pārsvars, jo “Fenerbahce” galvenajam trenerim Igoram Kokoškovam nav plāna B. Spēlei esot sīvai, Andrea Trinkjēri apmānīs pretiniekus. Ja 1. ceturtdaļā Stambulas komanda nesalauzīs spēli, tad uzvaru izcīnīs “Bayern”.

Prognozēju, ka “Bayern” uzvarēs.

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara 77:68

Trīs bezriska likmes ar Mr. Green sporta reģistrācijas bonusu!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Bayern" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.04
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63