Prognoze: ļoti svarīga cīņa starp “Bayern” un “Fenerbahce”

Minhene, 22:00 @ 30.03.2021

Prognoze neprecīza!

Eirolīgā otrdienas vakarā tiksies turnīra tabulas kaimiņienes – Minhenes “Bayern” un Stambulas “Fenerbahce”. Abas komandas izcīnījušas pa 19 uzvarām un piedzīvojušas pa 12 zaudējumiem, tādējādi dalot 5. un 6. vietu tabulā.

Saprotams, ka abām komandām šis mačs ir ļoti svarīgs, jo uzvara principā nodrošinās vietu izslēgšanas spēlēs. “Bayern” šosezon ir otra labākā komanda savā laukumā Eirolīgā, turklāt nedēļas nogalē Minhene negaidīti Vācijas Bundeslīgas spēlē zaudēja “Hamburg Towers”, kas dos papildu motivāciju otrdienas cīņā.

Skatoties no treneru dueļa, tad “Bayern” ir pārsvars, jo “Fenerbahce” galvenajam trenerim Igoram Kokoškovam nav plāna B. Spēlei esot sīvai, Andrea Trinkjēri apmānīs pretiniekus. Ja 1. ceturtdaļā Stambulas komanda nesalauzīs spēli, tad uzvaru izcīnīs “Bayern”.

Prognozēju, ka “Bayern” uzvarēs.

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara 77:68

Trīs bezriska likmes ar Mr. Green sporta reģistrācijas bonusu!

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Bayern" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.04
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT