40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Lorenzo Brauns izveidos daudz momentus partneriem

Berlīne, 18:15 @ 13.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Eurobasket 2022 ceturtdaļfinālos redzēsim daudz spilgtus spēlētājus ne tikai NBA spīdekļus Markanenu, Antetekounmpo, Dončiču, Šrēderu, bet arī Eirolīgas meistarus.

Mana uzmanība Spānijas izlases līderim, naturalizētajam spēlētājam Lorenzo Braunam, kurš šajā turnīrā ļoti daudz atrodas ar bumbu un, piemēram, spēlē pret Lietuvu lielākoties visu izšķirošo ceturtdaļu veidoja epizodes sev kā arī partneriem un turnīrā ar katru nākamo spēli, spēlē arvien lielākas minūtes (spēle pret Lietuvu 34 minūtes), paredzams, ka arī šodienas spēlē Brauns darbosies daudz ar bumbu.

Paanalizējot statistiku, Brauns ir visa turnīra 6. labākais piespēlētājs, vidēji spēlē izceļoties ar 6.7 rezultatīvām piespēlēm, kā arī visās aizvadītajās spēlēs ir atdevis vismaz 5 rezultatīvas piespēles. Šajā spēlē mana prognoze, ka Brauns atdos vairāk par 4 piespēlēm, jo ir galvenais uzbrukumu veidotājs komandā.

Prognozes rezultāts: Lorenzo Brauns atdeva 11 piespēles.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Lorenzo Braunam pret somiem vairāk kā 4 piespēles
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73