40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Londonas komandas uzvarēs

Londona, 17:00 @ 02.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Izdarīšu prognozi par vēl divām sestdienas Anglijas Premjeras līgas spēlēm. Vispirms Londonas “Chelsea” tiksies ar “Southamtpon”. UEFA Čempionu līgas uzvarētāja demonstrē super aizsardzību, bet Romelu Lukaku tādu komandu kā “Southamapton” vienkārši apēdīs.

“Chelsea” piedzīvojusi divas neveiksmes pēc kārtas, līdz ar to būs vēl lielāka motivācija atgriezties uz panākumu takas, tāpēc prognozēju, ka Londonas komanda uzvarēs.

“Arsenal” šobrīd spēlē labi un vakarā centīsies tikt pie uzvaras pret “Brighton”. “Arsenal” uzvarējusi jau trīs spēlēs pēc kārtas, arī “Brighton” sniegums ir visai labs, taču, manuprāt, Londonas komanda turpinās savu panākumu sēriju, turklāt vairāki svarīgi spēlētāji atgriezušies “Arsenal” ierindā. Koeficients uz komandas uzvaru ir ļoti labs.

Ekspreša prognoze: “Chelsea” (1,38) x “Arsenal” (2,50) uzvaras.

Prognoze neprecīza: “Chelsea” 3:1, “Brighton” – “Arsenal” 0:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Chelsea" un "Arsenal" uzvaras
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 3.52
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71