40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Londonas derbijs – “Arsenal” pret “Hotspur”

Londona, 18:30 @ 14.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svētdien Anglijas Premjerlīgā tiksies divas Londonas komandas – “Arsenal” un “Hotspur”. Laukuma saimniece “Arsenal” ar 27 spēlēs izcīnītiem 38 punktiem turnīra tabulā ieņem 10. vietu, bet Totenhemai 27 spēlēs ir par septiņiem punktiem jeb 45, kas dod 7. vietu.

Abas komandas pēdējos mačus aizvadījusi labi, bet “Arsenal” sniegums ir vairāk kā amerikāņu kalniņi, jo var uzvarēt spēcīgas komandas, taču tajā pašā laikā zaudēt punktus pret vājākām.

“Hotspur” izceļas ar stabilitāti, par ko liecina gūto un ielaisto vārtu attiecība – pēdējās trīs spēlēs komanda guvusi deviņus vārtus, bet ielaidusi tikai vienus.

Sezonas pirmajā duelī Totenhema uzvarēja, tāpēc “Arsenal” vajadzētu būt motivētākai revanšēties savā laukumā, tomēr, spēlējot “Emirates Stadium” bez skatītājiem, lielas priekšrocības “Arsenal” nebūs.

Prognozēju, ka “Hotspur” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Arsenal” izcīna uzvaru ar 2:1 (1:1)

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Hotspur" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.93
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25