40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Lokomotiv” un “Unics” tiekas vēlreiz

Krasnodara, 18:00 @ 25.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eiropas kausa ceturtdaļfināla 2. spēli šodien aizvadīs Krasnodaras “Lokomotiv-Kuban” un Kazaņas “Unics”. Pirmdien pirmajā tikšanās reizē “Unics” bija pārāka ar rezultātu 94:88, kas nozīmē, lai tiktu pusfinālā, Kazaņai vajag tikai vēl vienu uzvaru.

Pirmajā ceturtdaļfināla mačā vēl pāris minūtes pirms spēles beigām “Lokomotiv” bija iedzinējos ar desmit punktiem, taču izdevās pietuvoties pat līdz četriem punktiem. Loko un “Unics” līmeņu ziņā ir līdzīgas komandas un spēlē ātru basketbolu, ko var redzēt pēc gūtajiem punktiem. Liela nozīme ir tam, kurā laukumā spēle notiek, jo abās šīs sezonas spēlēs uzvarējusi komanda, kura ir laukuma saimniece.

Skaidrs, ka “Lokomotiv” darīs visu iespējamo, lai pagarinātu sēriju, tāpēc centīsies gūt pēc iespējas vairāk punktu. Jau pirmdien viesos Krasnodara guva 88 punktus, tāpēc prognozēju, ka šodienas spēlē Loko gūs vairāk par 83,5 punktiem.

Prognoze precīza: “Lokomotiv-Kuban” uzvara ar 86:74

Trīs bezriska likmes ar Mr. Green sporta reģistrācijas bonusu!

 

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Lokomotiv-Kuban" gūs vairāk par 83,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.92
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29