Krasnodara, 19:30 @ 18.05.2021

Prognoze precīza!

VTB līgas pusfinālu šodien uzsāks Krasnodaras “Lokomotiv-Kuban” un Kazaņas “Unics”. Pirmajā kārtā Krasnodara apspēlēja Maskavas apgabala “Khimki”, bet Kazaņa tika galā ar latviešu pārstāvēto “Zielona Gora”.

“Lokomotiv” un “Unics” dueļi vienmēr bijuši ļoti interesanti un saistoši, arī komandu ambīcijas ir visai līdzīgas. Šosezon savā starpā klubi tikās arī ULEB Eirokausā, un ceturtdaļfinālā Kazaņa izslēdza pretiniekus no tālākas cīņas.

Ja apskatās pašreizējo fizisko formu, tad “Unics” tā ir labāka, turklāt “Lokomotiv” nevar palīdzēt Mants Kalnietis, kurš tika atzīts par regulārās sezonas vērtīgāko spēlētāju un ir galvenais komandas saspēles vadītājs. Kazaņai, manuprāt, ir labāka ārējā līnija, jo komandas rindās ir tādi vīri ar NBA pieredzi kā Aizeja Keinens un Neits Volterss.

Labu sniegumu “Unics” demonstrē aizsardzībā, jo regulārajā sezonā bija otra labākā komanda aizsardzība visā līgā. Lai gan mačs norisinās izbraukumā, prognozēju, ka “Unics” sēriju sāks ar uzvaru.

Prognoze precīza: “Unics” uzvara pagarinājumā 98:87

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: "Unics" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.20
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
3
Precīzas
2
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
75
Precīzas
34
Zaudētas
41
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT