40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Lokomotiv” izmantos “Galatasaray” slikto sākumu

Maskava, 22:00 @ 21.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

E grupā UEFA Eiropas līgā Maskavas “Lokomotiv” savā laukumā uzņems līderi “Galatasaray”. Pirmajās divās spēlēs “Loko” tikusi pie punkta, kas dod pēdējo vietu grupā, savukārt “Galatasaray” bilancē ir uzvara un neizšķirts, tādējādi atrodoties pašā augšgalā.

Jauno sezonu “Galatasaray” nav iesākusi tā, kā vēlētos. Komanda spēlē nestabili, un uzvaras nāk ar lielām grūtībām, taču par izņēmumu varētu uzskatīt Eiropas līgu, kur sniegums bijis salīdzinoši labs. “Lokomotiv” nav izcīnījusi uzvaru pēdējās sešās spēlēs, taču domāju, ka šodien tas varētu mainīties.

Spēles “Galatasaray” iesāk ļoti slikti un domāju, ka tas šovakar nemainīsies. Nereti Turcijas komanda pēc pirmā puslaika atrodas iedzinējos, bet “Lokomotiv” savu skatītāju priekšā būs ļoti motivēta, tāpēc prognozēju, ka pēc pirmā puslaika “Loko” atradīsies vadībā ar tieši vienu vārtu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: 1. puslaiks – 0:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Lokomotiv" vadībā pēc 1. puslaika ar tieši 1 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients4.55
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63