Maskava, 22:00 @ 21.10.2021

Prognoze neprecīza!

E grupā UEFA Eiropas līgā Maskavas “Lokomotiv” savā laukumā uzņems līderi “Galatasaray”. Pirmajās divās spēlēs “Loko” tikusi pie punkta, kas dod pēdējo vietu grupā, savukārt “Galatasaray” bilancē ir uzvara un neizšķirts, tādējādi atrodoties pašā augšgalā.

Jauno sezonu “Galatasaray” nav iesākusi tā, kā vēlētos. Komanda spēlē nestabili, un uzvaras nāk ar lielām grūtībām, taču par izņēmumu varētu uzskatīt Eiropas līgu, kur sniegums bijis salīdzinoši labs. “Lokomotiv” nav izcīnījusi uzvaru pēdējās sešās spēlēs, taču domāju, ka šodien tas varētu mainīties.

Spēles “Galatasaray” iesāk ļoti slikti un domāju, ka tas šovakar nemainīsies. Nereti Turcijas komanda pēc pirmā puslaika atrodas iedzinējos, bet “Lokomotiv” savu skatītāju priekšā būs ļoti motivēta, tāpēc prognozēju, ka pēc pirmā puslaika “Loko” atradīsies vadībā ar tieši vienu vārtu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: 1. puslaiks – 0:0

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Lokomotiv" vadībā pēc 1. puslaika ar tieši 1 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
4.55
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT