Prognoze: Liona saņemsies

Truā, 18:05 @ 16.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Francijas otrais bagātākais klubs Lionas “Olympique” jau sen kā pieradis nekļūt par čempionu un netikt arī medaļās, bet pašreizējā aina ir neierasta pat iepriekšējo desmit gadu griezumā – lionieši ieņem tikai 11. vietu, no Čempionu līgas zonas atpaliekot par 11 punktiem. Iepriekšējā kārtā “Olympique” demonstrēja labu sniegumu pret PSG, mājās tiekot pie 1:1, taču tas bija vājš mierinājums, jo Lionas klubs neizšķirti nospēlēja jau piekto reizi pēc kārtas (vai sesto, ja ieskaita arī 1:1 apstādinātajā kausa spēlē) un neuzvarēja sestajā mačā pēc kārtas. Liona nav uzvarējusi kopš 28. novembra spēles Monpeljē (1:0).

Āfrikas Nāciju kausa dēļ arī kārtīgi papluinīta Lionas priekšējā līnija, uz izlasi lidojot Kārlam Toko-Ekambī, Islamam Slimanī un Tino Kadeverem, bet šajā nedēļas nogalē lioniešiem attaisnojumu vairs nebūs – ja komanda uz trijnieku turpina cerēt ne tikai vārdos, bet arī darbos, tad pret 16. vietā esošo “Troyes” trīs punkti būs jāņem arī izbraukumā. “Troyes” nav uzvarējusi četrās spēlēs pēc kārtas un Nāciju kausa dēļ zaudējusi pat četrus pamatsastāva spēlētājus – Isu Kaborē, Mamu Baldē, Romingu Kuamē un Joanu Tuzgāru.

Pirmajā aplī Lionas “Olympique” mājās pret “Troyes” mocījās, otrajā puslaikā atspēlējoties un tikai galotnē uzvarot ar 3:1. Par spīti iztrūkumiem priekšējā līnijā palikušais sastāva kodols joprojām ir visnotaļ spēcīgs arī uzbrukumā – uzbrūkošie pussargi Lukass Paketa un Husems Avārs vien ko ir vērti, nedrīkst aizmirst arī par Mūsu Dembelē un formu atguvušo centra pussargu Brunu Gimarainšu.

Prognoze precīza: “Olympique” uzvara 1:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Olympique" uzvara
KategorijaFutbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Agris SuveizdaSportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes6
Precīzas3
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:0,38
Prognozes242
Precīzas109
Zaudētas129
Atgrieztas4
Peļņa:-12,70

Mēs izvēlamies

  • 75€ bonusa likme
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
  • 5 x €10 likmes bez riska
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT