Truā, 18:05 @ 16.01.2022

Prognoze precīza!

Francijas otrais bagātākais klubs Lionas “Olympique” jau sen kā pieradis nekļūt par čempionu un netikt arī medaļās, bet pašreizējā aina ir neierasta pat iepriekšējo desmit gadu griezumā – lionieši ieņem tikai 11. vietu, no Čempionu līgas zonas atpaliekot par 11 punktiem. Iepriekšējā kārtā “Olympique” demonstrēja labu sniegumu pret PSG, mājās tiekot pie 1:1, taču tas bija vājš mierinājums, jo Lionas klubs neizšķirti nospēlēja jau piekto reizi pēc kārtas (vai sesto, ja ieskaita arī 1:1 apstādinātajā kausa spēlē) un neuzvarēja sestajā mačā pēc kārtas. Liona nav uzvarējusi kopš 28. novembra spēles Monpeljē (1:0).

Āfrikas Nāciju kausa dēļ arī kārtīgi papluinīta Lionas priekšējā līnija, uz izlasi lidojot Kārlam Toko-Ekambī, Islamam Slimanī un Tino Kadeverem, bet šajā nedēļas nogalē lioniešiem attaisnojumu vairs nebūs – ja komanda uz trijnieku turpina cerēt ne tikai vārdos, bet arī darbos, tad pret 16. vietā esošo “Troyes” trīs punkti būs jāņem arī izbraukumā. “Troyes” nav uzvarējusi četrās spēlēs pēc kārtas un Nāciju kausa dēļ zaudējusi pat četrus pamatsastāva spēlētājus – Isu Kaborē, Mamu Baldē, Romingu Kuamē un Joanu Tuzgāru.

Pirmajā aplī Lionas “Olympique” mājās pret “Troyes” mocījās, otrajā puslaikā atspēlējoties un tikai galotnē uzvarot ar 3:1. Par spīti iztrūkumiem priekšējā līnijā palikušais sastāva kodols joprojām ir visnotaļ spēcīgs arī uzbrukumā – uzbrūkošie pussargi Lukass Paketa un Husems Avārs vien ko ir vērti, nedrīkst aizmirst arī par Mūsu Dembelē un formu atguvušo centra pussargu Brunu Gimarainšu.

Prognoze precīza: “Olympique” uzvara 1:0

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Olympique" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda
Sportacentrs.com apskatnieks
Par ekspertu

Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem, UEFA Čempionu līgu, kā arī gaidāmo EURO 2021. Netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.

Eksperta statistika
Likmes
17
Precīzas
9
Zaudētas
7
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
169
Precīzas
81
Zaudētas
84
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT