Tokija, 14:15 @ 31.07.2021

Prognoze neprecīza!

Diska mešanas sacensībās sestdien tiks noskaidrots čempions. Protams, ka par galveno favorītu tiek uzskatīts Daniels Stols, ko apliecina koeficienti, taču šajās sacensībās vienmēr var notikt pārsteigumi, jo viss atkarīgs tikai no vienas dienas un viena metiena.

Kvalifikācijas sacensībās piektdien ļoti labi izskatījās Lietuvas diska metējs Andris Gudžis, uzrādot otru tālāko metienu. Jau iepriekš Gudžis startējis ar lieliem panākumiem, jo 2017. gadā triumfēja pasaules čempionātā, bet 2018. gadā – Eiropas. Nedrīkst aizmirst arī par Lietuvas diska mešanas tradīcijām.

Ja piektdien Gudžis startēja pārliecinoši, uzskatu, ka uz to viņš ir spējīgs arī sestdien. Lietuvietis ir labi iejuties, es viņam ticu, tāpēc prognozēju, ka Gudžis triumfēs diska mešanas sacensībās.

Prognoze neprecīza: Daniels Stols triumfēja

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: Gudža uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Diska mešana
Koeficients
7.50
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
75
Precīzas
33
Zaudētas
42
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
304
Precīzas
119
Zaudētas
178
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT