Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Lietuva un Slovēnija cīņā par vietu Tokijas OS

Kauņa, 19:30 @ 04.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Kauņā šodien par vietu Tokijas olimpiskajās spēlēs cīnīsies Lietuvas un Slovēnijas basketbola izlases. Līdz šim kvalifikācijas turnīrā abas valstsvienības spēlējušas labi, taču tikai viena no komandām augustā brauks uz Tokiju.

Par finālmača favorīti uzskatu Lietuvu, jo leišiem groza apakšā ir elitāri spēlētāji – Jons Valančūns un Domants Sabonis. Uz Eiropas līmeņa tāda groza apakša ir iespaidīga. Slovēnijai, protams, ir Luka Dončičs, kurš maina visu spēles gaitu.

Koeficients 2,20 uz Lietuvas uzvaru, manuprāt, ir dāvana, vēl jo vairāk tāpēc, ka spēle tiks aizvadīta Kauņā, un vietējie līdzjutēji noteikti dzīs uz priekšu basketbolistus. Prognozēju, ka Valančūns un Sabonis nospiedīs pretinieku groza apakšu, tādējādi Lietuva uzvarēs un iekļūs olimpiskajās spēlēs.

Prognoze neprecīza: Slovēnijas uzvara 96:85

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Lietuvas uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31