40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Lietuva apstāsies 1/4 finālā

Manila, 11:45 @ 05.09.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Lietuva- Serbija 68:87

Laiks ceturtdaļfināliem! Kā pirmās laukumā dosies Serbijas un Lietuvas komandas, kas kopumā aizvada pārliecinošu turnīru, sevišķi to varam teikt par Lietuvas izlasi, kas vēl nav zaudējusi nevienu spēli, kā arī noslēdzošajā top 16 spēlē pieveica ASV vienību, kas allaž ir liels notikums.

Par komandām, – Lietuva ir viena no tām, kas pozitīvi pārsteidz, lai gan komandai jāiztiek bez Domanta Saboņa, Edgara Ulanova, Lukas Lekaviča un citiem potenciālajiem līderiem. Lietuva, līdzīgi kā Latvija, no pieejamajiem spēlētājiem ir sagatavojusi lielisku mehānismu, kur galvenās vijoles spēlē Jons Valančūns, Roks Giedraitis un Mindaugs Kuzminsks, bet arī pārējie spēlētāji, kas nāk laukumā dot pienesumu komandai un var būt bīstami.

Visam bonusā labs treneris Kaža Maksviša personā. Serbija uz šo turnīru atbraukusi bez savas lielākās zvaigznes Nikola Jokiča, bet viņa vietā centra pozīcijā lieliski spēlē Nikola Milutinovs, līdera loma uzbrukumā NBA spēlējošajam Bogdanam Bogdanovičam, kā arī tiktāl “izlaušanās” turnīrs Nikolam Jovičam.

Ko es domāju par šo spēli? Jāsāk ar to, ka māc bažas, vai Lietuva otro maču pēc kārtas spēs realizēt metienus no spēles ar teju vai 50% precizitāti, kā arī bieži pēc tik emocionālām spēlēm kā pret ASV, var sekot kritums. Serbija turpretī atstāja mazāk emocijas savā pēdējā spēlē pret Dominikānas Republiku un arī viņiem bija vairāk laika atpūsies un sagatavoties spēlei pret Lietuvu.

Piekrītu bukmeikeriem, ka izteikts favorīts šajā spēlē nav, bet uzskatu, ka manis iepriekš nosauktais faktors var nospēlēt par labu Serbijai, un Balkānu reģiona komanda kā pirmā iekļūs pusfinālā. Visam bonusā atslēgas spēlētājs šajā mačā var būt Bogdans Bogdanovičs, kurš arī vienatnē Eiropas basketbolā var izšķirt spēles likteni.

Prognozes rezultāts:Precīza
Serbija -1.5 handikaps
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.04
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73