Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Lietkabelis” pret “Juventus”

Panevēža, 18;15 @ 28.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Lietuvas basketbola līgā trešdienas vakarā spēle starp Panevēžas “Lietkabelis” un Utenas “Juventus”. Turnīra tabulā komandas atrodas viena otrai blakus – “Lietkabelis” kontā ir 20 uzvaras, 11 zaudējumi un 3. vieta, kamēr “Juventus” arī ir 20 uzvaras, taču 12 zaudējumi, tādējādi atrodoties 4. vietā. Uzvaras gadījumā “Juventus” var pakāpties par vietu augstāk, kas izslēgšanas spēlēs garantētu teorētiski vājāku pretinieku.

“Lietkabelis” sniegums pēdējos mačos bijis nestabils, aizvadītajās sešās spēlēs tiekot tikai pie trim uzvarām, turklāt pirms četrām dienām piedzīvota neveiksme pret turnīra pastarīti “Nevežis”.

Krietni stabilāku sniegumu demonstrē “Juventus”, kuras bilance pēdējās piecās spēlēs ir 3-2, tiesa, zaudēts abiem Lietuvas basketbola flagmaņiem jeb “Žalgirim” un “Lietuvos Rytas”.

Lai gan bukmeikeri par izteiktu favorīti uzskata “Lietkabelis”, prognozēju, ka mačs būs sīvs, “Juventus” izrādīs labu pretestību un nezaudēs ar vairāk kā septiņiem punktiem (handikaps +7).

Prognoze neprecīza: “Lietkabelis” uzvara 98:86

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Juventus" handikaps +7
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73