40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Liepāja” uzņem “Olimp” pusfināla 3. spēlē

Liepāja, 19:00 @ 27.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pusfināla sērijā starp regulārā čempionāta otrās un trešās vietas īpašniecēm rezultāts kļuvis 2-0 “Olimp” labā, un tagad komandas pārcēlušās uz Liepāju, kur notiks trešais un ceturtais mačs. Iepriekšējā cīņā ne visai pārliecinošajam uzbrucēju sniegumam pievienojās vārtsarga Māra Jučera ķibeles, un galvenajam trenerim Normundam Sējējam strauji jādomā, kā lauzt sērijas gaitu.

Jāpiezīmē, ka regulārajā sezonā “Olimp” ņēma virsroku piecos no sešiem savstarpējiem dueļiem. Bieži tie izvērtās saspringti, tomēr pieredzējušajai komandai noslēdzošajā trešdaļā izdevās atrast pretinieku mīnusus. “Liepājai” raizes dara gan pašu nespēja realizēt vairākumus, gan “Olimp” līderu produktīvais sniegums.

Prognoze precīza: “Olimp” uzvara 5:3 (1:0, 0:2, 4:1)

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Olimp" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23