40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: lielais “Super Bowl” ir klāt!

Losandželosa, 1:30 @ 14.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Esam sagaidījuši lielo finālu, un šī būs lieliska spēle, kurā tiksies pārsteidzošā Sinsinatī “Bengals” un Losandželosas “Rams”! “Bengals” ir šīs sezonas absolūtais pārsteigums. Pirmssezonas prognozes uz komandas uzvaru “Super Bowl” bija 1:201, un te nu viņi ir – viena spēle un kauss rokā.

“Bengals” spēlē “playoff”? Visas trīs spēles uzvarētas pašās beigās, un izdarīts ir minimums, lai uzvarētu. Teorētiski “Bengals” varēja zaudēt jebkuru spēli, taču Džo “ledus” Burovs ir nesatricināms un viņu ir grūti ietekmēt uz laukuma – pēc spēcīgiem sitieniem viņš tāpat piecelsies un spēlēs it kā nekas nebūtu bijis. Džamars Čeiss, Tailers Boids un Tī Higinss centīsies demolēt “Rams” aizsardzības aizmuguri, taču jāatzīst, ka šiem spēlētājiem “playoff” neveicas tik labi kā sezonā.

Komanda, kurai es ticu šajā spēlē, ir “Rams”. Regulārās sezonas aizsardzības statistika nav ļoti diža, taču “playoff” komanda ir ieslēgusi savā ierastajā režīmā un daudzās ailītēs atrodas pirmajā vietā. Džo Burovam ir jābaidās no lieliskās “Rams” aizsardzības līnijas, kuras lielākais bieds ir Ārons Donalds – 130kg muskuļu un dzelzs, kura saldais ēdiens ir pretinieku “quarterback”.

Arī aizsardzības aizmugurē ir zvaigzne Džeilens Remzijs, taču segt Džamaru Čeisu būs viņa grūtākais uzdevums šogad. Kas ļoti priecē “playoff” ir “Rams” uzbrukums. Netiek pieļautas muļķīgas kļūdas (neskaitot pēdējās minūtes pret Breidiju), un Mets Staffords ir gatavs iegūt “Super Bowl” savā pirmajā sezonā ar jauno komandu. Kūpers Kaps dzīvo citā pasaulē, kā citi “wide receiever” šogad, un viņu lieliski piesedz Odels Bekhems.

Es ticu “Rams” uzvarai šajā spēlē. Uzskatu, ka šī būs aizsardzības spēle un likmei pacelšu koeficientu – “Rams” uzvara ar vismaz 2 punktiem un kopējais punktu skaits spēlē mazāks par 54.

Prognoze precīza: “Rams” uzvara 23:20

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Rams" -2 un kopā mazāk par 54 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 2.30
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54