Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: lielais fināls starp “Extra Salt” un “BIG”

16:00 @ 26.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“Extra Salt” šoreiz ierodas ar priekšrocību, sākot spēli ar 1:0 vadību, jo finālā tikuši no “upper bracket”, kamēr “BIG” no “lower bracket”, tur nokļūstot tieši zaudējuma dēļ pret “Extra Salt”.

Iepriekšējā savstarpējā spēle notika gandrīz nedēļu atpakaļ, kad “Extra Salt” ar 2:1 uzvarēja. Svarīgi pieminēt, ka tajā dienā “BIG” izdarīja dīvainu soli un neizsvītroja “train” mapi, kuru ikdienā viņi vispār nespēlē. Varbūt ar domu, ka iepriekš ir speciāli trenējuši šo karti, bet tas nelīdzēja, attiecīgi zaudējot. Dažas dienas vēlāk “BIG” uzvarēja “trainā” komandu “HAVU”, kuri pēdējā laikā ir ļoti labā formā un “train” somiem ir viena no spēcīgākajām mapēm. Kopš zaudējuma pirmajā kārtā, BIG ir manāmi uzlabojuši savu sniegumu, ieskrējušies, nezaudējot nevienu mapi ceļā uz finālu.

Pirmās kārtas zaudējumu nevajadzētu uzskatīt kā normu. Kā jau minēju iepriekšējā prognozē, arī šoreiz “BIG” uzskatu par favorītiem. Esmu pārliecināts, ka “BIG” šajā spēlē rādīs daudz labāku sniegumu nekā pirmajā reizē, būs cītīgāk gatavojušies un pretinieku novērtēs nopietnāk. Uzskatu, ka divas reizes pēc kārtas uzvarēt ir daudz grūtāk esot “underdog” statusā, “Extra Salt” šis fināls būs ļoti nopietns pārbaudījums un skatīsimies kā viņi spēlēs vienā no viņu karjeras lielākajiem mačiem.

Ļoti būtiski piebilst, ka no paša rīta “Extra Salt” ir jāizvada vēl viena spēle pret “Lyngby Vikings”, kas nozīmē, ka viņiem diena iesāksies daudz agrāk un nogurums varētu būt liels faktors spēlējot BO5. Domāju, ka “BIG” nepieļaus vēlreiz tādas VETO kļūdas kā iepriekš un šī turnīra trofeju tieši viņi aiznesīs mājās.

Prognoze precīza: “BIG” uzvara 3:2

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "BIG" uzvara
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37