40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: lejasgalu komandu cīņa – “Žalgiris” pret “Alba”

Kauņa, 20:00 @ 05.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kauņā piektdienas vakarā tiksies divas no trim ULEB Eirolīgas vājākajām komandām – “Žalgiris” un Berlīnes “Alba”. Lietuvas lepnumam šis sezonas sākums ir viens no visu laiku grūtākajiem, jo visos septiņos mačos piedzīvotas neveiksmes, kā rezultātā tika nomainīts galvenais treneris, taču redzams, ka īsti neizdevās trāpīt ar komplektāciju.

“Žalgiris” pastiprinājusi sastāvu ar Jaunzēlandes basketbolistu Taisu Vebsteru, kurš ir punktu guvējs, tomēr paies laiks, kamēr viņš iespēlēsies, savukārt sadarbība tika pārtraukta ar Emanuelu Mudieju. “Alba” var uzskatīt par vienu no sīkstākajām komandām Eirolīgā, tā vienmēr cīnās līdz pēdējam.

Pēc septiņiem mačiem Berlīnes komandas kontā ir divas uzvaras un piecas neveiksmes, taču šis ir ļoti pateicīgs mačs “Alba”, lai izcīnītu uzvaru, tāpēc prognozēju, ka viesi uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Prognoze precīza: “Alba” uzvara 79:71

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Alba" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.55
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73