Kauņa, 20:00 @ 05.11.2021

Prognoze precīza!

Kauņā piektdienas vakarā tiksies divas no trim ULEB Eirolīgas vājākajām komandām – “Žalgiris” un Berlīnes “Alba”. Lietuvas lepnumam šis sezonas sākums ir viens no visu laiku grūtākajiem, jo visos septiņos mačos piedzīvotas neveiksmes, kā rezultātā tika nomainīts galvenais treneris, taču redzams, ka īsti neizdevās trāpīt ar komplektāciju.

“Žalgiris” pastiprinājusi sastāvu ar Jaunzēlandes basketbolistu Taisu Vebsteru, kurš ir punktu guvējs, tomēr paies laiks, kamēr viņš iespēlēsies, savukārt sadarbība tika pārtraukta ar Emanuelu Mudieju. “Alba” var uzskatīt par vienu no sīkstākajām komandām Eirolīgā, tā vienmēr cīnās līdz pēdējam.

Pēc septiņiem mačiem Berlīnes komandas kontā ir divas uzvaras un piecas neveiksmes, taču šis ir ļoti pateicīgs mačs “Alba”, lai izcīnītu uzvaru, tāpēc prognozēju, ka viesi uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Prognoze precīza: “Alba” uzvara 79:71

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Alba" handikaps -2
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.55
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
15
Precīzas
4
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
100
Precīzas
44
Zaudētas
56
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT