Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Leipzig” izcīnīs svarīgu uzvaru cīņā par vietu ČL

Freiburga, 16:30 @ 06.05.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

“Freiburg” – “Leipzig” 0:1 (0:0)

Vācijas Bundeslīgā futbolā liela uzmanība tiek pievērsta pavērsieniem titulcīņā starp Minhenes “Bayern” un Dortmundes “Borussia”, taču ļoti svarīgi notikumi risinās arī citos turnīra tabulas segmentos. Tostarp arī cīņā par Čempionu līgu, kurā “Union Berlin” un “Freiburg” par diviem punktiem apsteidz “Leipzig” un atlikušajās četrās kārtās noskaidros to lieko, kurai prestižā un finansiāli ienesīgā Čempionu līga aizies gar degunu.

No šā trio smagākais kalendārs palicis Freiburgai, kurai visās četrās kārtās jātiekas ar labāko devītnieka komandām un jau šajā sestdienā būs ļoti nozīmīga divkauja pret tuvāko sekotāju Leipcigu, kurai nupat kausa pusfinālā mājās pamatīgi kapitulēja ar 1:5 un kurai pirmajā aplī zaudēja arī izbraukumā (1:3). Leipciga uzvarējusi piecās no sešām iepriekšējām spēlēm un šajā trijniekā ir ne tikai ar kvalitatīvāko sastāvu, bet var diskutēt, ka arī ar kvalitatīvāko sniegumu – par spīti pašreizējai ainai tabulā.

Pēc xP jeb potenciālo iegūstamo punktu rādītāja Leipciga (58,4) ir otrā labākā komanda līgā aiz Minhenes “Bayern” (64,2) un ir labākā izbraukuma komanda (28,9, kaut realitātē iegūti tikai 19 punkti), kamēr Freiburgas izcīnīto punktu skaits ir ļoti komplimentārs – reālā tabula par 14 punktiem apsteidz virtuālo, kurā “Freiburg” ieņem tikai devīto vietu. Pret labāko devītnieku “Freiburg” šosezon 12 spēlēs sakrājusi 12 punktus (3-3-6), bet “Leipzig” 14 spēlēs tikusi pie 20 punktiem (6-2-6). Pēc pārliecinošā 5:1 par motivācijas un nenovērtēšanas problēmām sūdzēties diezin vai vajadzēs – arī Leipcigā visdrīzāk visi lieliski apzinās, ka šī sezonas griezumā ir teju izšķiroša spēle.

Prognozes rezultāts:Precīza
"Leipzig" izcīnīs uzvaru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.92
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90