40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: leģendārā cīņa

Parīze, 21:45 @ 31.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“French Open” turnīrā ar katru dienu pieaug spēļu nozīmīgums, bet augstākā līmeņa duelis norisināsies otrdienas vakarā ceturtdaļfinālā, jo savā starpā tiksies divi no visu laiku labākajiem tenisistiem – Novaks Džokovičs un Rafaels Nadals.

Džokovičs Parīzē spēlē labi, jo nav zaudējis nevienu setu. Serbs pašreiz ir ļoti labā fiziskā kondīcijā, un noteikti viņš ir gatavs atkārtot pagājušās sezonas rezultātu, kas bija titula izcīnīšana. Tikai vienā mačā Džokovičs zaudējis vairāk par desmit geimiem.

Nadala zvaigzne pamazām sāk norietēt. Liels problēmas spānim bija pēdējā kārtā pret Fēliksu Ožē-Aliasimu, jo tikai piecu setu cīņā izdevās nodrošināt vietu ceturtdaļfinālā.

Pagājušajā gadā Džokovičs pārspēja Nadalu, un noteikti tas viņam ir pa spēkam arī tagad. Prognozēju, ka ranga pirmā rakete Džokovičs izcīnīs uzvaru ar vismaz četru (-4) geimu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: Nadala uzvara 6:2, 4:6, 6:2, 7:6(4)

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Džokoviča handikaps -4
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.84
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19