Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latviju sagaida sarežģīta spēle

Rīga, 20:15 @ 30.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas hokeja izlase svētdienas vakarā aizvadīs priekšpēdējo grupu turnīra spēli pret Somijas valstsvienību, un mūsējos sagaida ļoti sarežģīts mačs. Somi ar 13 punktiem atrodas B grupas galvgalī, savukārt Latvijai astoņi punkti un 5. vieta tabulā.

Runā, ka par Latvijas vārtu drošību šodien rūpēsies Jānis Kalniņš, kurš pēdējos piecus mačus skatījies no tribīnēm, un kopumā jāsaka, ka tas ir ļoti interesants treneru lēmums. Zinot, cik labi Kalniņš zina Somijas hokeju, tas var kļūt par vienu no galvenajiem faktoriem panākuma izcīnīšanā.

Vēl nav zināms Kaspara Daugaviņa stāvoklis mačam, bet pēc manā rīcībā pieejamās informācijas viņš nevarēs palīdzēt izlasei. Abām komandām šajā čempionātā bijušas problēmas ar uzbrukumu. Jā, daudz runāts par Latvijas realizāciju, taču Somija šajā ziņā nav labāka.

Prognozēju, ka Latvijas izlase izcīnīs uzvaru un komandas kopā negūs vairāk par 5,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: Somijas uzvara papildlaikā 3:2

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas uzvara un kopā mazāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients8.00
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45