Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvijas un Somijas duelis

Rīga, 20:15 @ 30.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas hokeja valstsvienībai priekšā līdz šim atbildīgākais mačs pasaules čempionātā. Pretī stāsies grupas līdere Somija, kas piecās spēlēs tikusi pie četrām uzvarām. Lai būtu sava likteņa noteicēji, latviešiem nepieciešams panākums.

Vēsturiski Somija mums bijis viens no smagākajiem pretiniekiem – astoņos dueļos izdevies uzvarēt tikai vienu reizi, bet iepriekšējā tikšanās reizē ielaidām astoņas ripas.

Toreiz gan somiem bija pavisam cits un daudz zvaigžņotāks sastāvs, kamēr 2021. gada izlase ar īpašu rezultativitāti nav izcēlusies. Tikai vienā no Somijas piecām spēlēm gūto vārtu kopskaits pārsniedzis trīs. Tā ir komanda, kuras galvenie trumpji slēpjas aizsardzībā un pretinieku neitralizēšanā.

Arī Latvijas izlases mačos vidējais vārtu skaits ir zem 4,5. Vēl viens faktors, kas jāņem vērā – somiem tā būs otrā spēle divās dienās, tāpēc nāksies cīnīties arī ar nogurumu. Tāpēc paredzu mazrezultatīvu pamatlaiku.

* Pafbet uz pasaules čempionāta hokejā spēlēm piedāvā arī paaugstinātos koeficientus jeb “Boosted Odds”!

Prognoze precīza: Somijas uzvara papildlaikā 3:2

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: mazāk par 4,5 vārtiem pamatlaikā
KategorijaBasketbols
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes109
Precīzas44
Zaudētas61
Atgrieztas4
Peļņa:-14,83