40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvijas un Moldovas spēlē abas komandas gūs vārtus

Rīga, 19:00 @ 22.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Latvijas futbolam šī ir liela diena daudzās jomās – UEFA prezidenta Aleksandera Čeferina vizīte, izlases īslaicīga atgriešanās “Skonto” stadionā un pilnu tribīņu priekšā cīņa par uzvaru apakšgrupā un ceļazīmi uz C līgu. Pirms pēdējām divām spēlēm Latvijas pārsvars pār šāvakara pretinieci un tuvāko sekotāju Moldovu ir pieci punkti, līdz ar to pirmās vietas garantēšanai šovakar derēs arī punkts, bet teorētiski pirmo vietu var saglabāt pat ar diviem zaudējumiem atlikušajās spēlēs. Tiesa gan, Latvijai jāpatur prātā ne tikai mērķis par pirmo vietu grupā, bet arī par pirmo vietu visā D līgā, kas ir svarīgi “Euro 2024” atlases kontekstā, tādēļ uzvarēt šovakar vajadzēs abām izlasēm.

Latvija ir izcīnījusi piecas uzvaras pēc kārtas, tostarp četras sausās uzvaras, un iepriekšējo 12 spēļu laikā tikai četros mačos vārtus guvušas abas komandas. Tomēr Latvijas tiešais un vertikālais spēles stils bez ilgas uzturēšanās viduszonā nekur nav zudis, un Daiņa Kazakeviča sākumposmā pie izlases stūres tas sarūpēja gan daudz gūtu, gan arī ielaistu vārtu – abas komandas vārtus guva 10 no pirmajām 15 spēlēm Kazakeviča vadībā.

Moldova Rīgā, protams, ieradusies ar apņēmību saglabāt cerības un arī atvedusi visus vadošos spēlētājus – gan Pirejas “Olympiacos” malējo aizsargu Oļegu Rjabčuku, gan Slovākijas DAC uzbrucēju un Andreja Cigaņika klubabiedru Jonu Nikolaesku, gan arī vidējās līnijas līderi un Itālijā ilgus gadus spēlējošo Arturu Jonici, kura jūnijā nebija savainojuma dēļ. Nāciju līgā Moldova trijās no četrām spēlēm guvusi divus vārtus, sausā paliekot vienīgi Andorā (0:0), kur puslaiku spēlēja mazākumā, un arī komandu savstarpējā spēle bija ļoti rezultatīva – Latvija Kišiņevā uzvarēja ar 4:2.

Ņemot vērā mūsu iztrūkumus (Artūram Zjuzinam diskvalifikācija un savainojums, Robertam Uldriķim savainojums), ņemot vērā Moldovas uzlaboto sastāvu, ņemot vērā abu komandu motivāciju uzvarēt, domājams, ka arī šovakar komandas mūs varētu lutināt ar uzbrūkošu futbolu.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.15
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90