40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvijas un Melnkalnes duelis

Rīga, 21:45 @ 24.03.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Latvijas futbola izlase, kas iepriekšējos kvalifikācijas ciklos mocījusies ar pundurvalstīm, Pasaules kausa kvalifikāciju uzsāks pret Melnkalni, kura ir laba līmeņa izlase, tāpēc praktiski visi argumenti ir par labu viesiem.

Liela daļa Latvijas izlases spēlētāju pārstāv Virslīgas komandas, līdz ar to spēļu prakse nav bijusi liela, bet to kopumā var attiecināt uz visu sastāvu, par sevi liek manīt dažādas mikrotraumas un savainojumi, kā arī vārtsargi ir bez spēļu prakses.

Tehniskajai Melnkalnes izlasei lielākas problēmas varētu sagādāt sliktais “Skonto” stadiona segums, kas liegs izvērsties uzbrukumā un būs grūtāk iekarot Latvijas vārtus. Mūsējiem vairāk ir jāiztur fiziski – jo ilgāk tiks noturēts 0:0 jo grūtāk būs pretiniekiem.

Melnkalne, kuras sastāvā ir četri Eiropas TOP5 līgu spēlētāji, uz Rīgu ieradusies pēc trim punktiem, un viņi noteikti uzskata, ka Latvija ir jāpārspēj, ja kaut ko vēlas sasniegt kvalifikācijas ciklā.

Latvijas plus ir tāds, ka cikla sākumā vienmēr ir jaunas un pacilājošas emocijas, mūsējie varētu nosargāt 0:0, taču prognozēju, ka Melnkalne izcīnīs uzvaru ar vismaz vienu vārtu pārsvaru (handikaps -1).

Likme atgriezta: Melnkalnes uzvara ar 2:1 (1:1)

Latvija – Melnkalne: īpašais piedāvājums! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: Melnkalnes handikaps -1
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.46
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25