40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvijas un Beļģijas otrais dublis

Rīga, 19:30 @ 28.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmdienas vakarā Latvijas un Beļģijas basketbola izlases tiksies uz vēl vienu dueli FIBA Pasaules kausa kvalifikācijas ietvaros. Piektdien Latvija ļoti labi uzsāka spēli un mača gaitā atradās vadībā ar 18 punktiem, tomēr pēdējā ceturtdaļā beļģi sāka vilkt klāt, un dažādas kļūdas noveda pie tā, ka pēdējā uzbrukumā Beļģija varēja izraut uzvaru.

Ņemot vērā, ka būs pagājusi tikai nedēļas nogale, lielas izmaiņas spēles stilā, protams, nebūs. Latvija jau pirmajā spēlē apliecināja savu pārākumu, turklāt tagad Lukas Banki vadītie latvieši zinās, kas jādara, lai nepazaudētu pārsvaru. Beļģi aizmeta garām daudz soda metienu, kā arī brīvus metienus spēles gaitā, taču noteikti, ka Latvija nepieļaus, ka pretinieki būs tik brīvi.

Jau piektdien prognozēju, ka Latvija uzvarēs. Arī šajā reizē esmu pārliecināts, ka Latvija triumfēs, tāpēc prognozēju, ka tas notiks ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -4).

Prognoze precīza: Latvijas uzvara 68:63

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Latvijas handikaps -4
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29