Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvijas izlase ir labāka

Rīga, 21:45 @ 01.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pasaules kausa kvalifikācija turnīrā Latvijas futbola izlase savā laukumā uzņems Gibraltāru. Nevar teikt, ka Latvijas izlase līdz šim aizvadījusi ļoti labu kvalifikācijas ciklu, lai gan mačs pret Turciju bija labs. Gibraltāra izlase ir viena no visvājākajām valstsvienībām vispār.

Neskatoties uz pastarītes lomu, vienā no pārbaudes spēlēm Gibraltārs pārspēja Latviju, lai gan pirms tam latvieši sagrāva pretiniekus ar 5:0. Manuprāt, abu izlašu līmenis ir atšķirīgs un labāks tas ir Latvijai, taču šobrīd nav labākajā formā.

Var teikt, ka Gibraltārs jau ir darījis pāris Latvijai, jo pavisam nesen “Red Imps”, kas veido izlases kodolu, pārspēja “Riga” FC un iekļuva UEFA Konferences līgas grupu turnīrā, taču šovakar iznākums būs cits. Prognozēju, ka Latvijas izlase uzvarēs ar tieši divu vārtu pārsvaru.

Prognoze precīza: Latvijas uzvara 3:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Latvijas uzvara ar tieši 2 vārtu pārsvaru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.65
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63