Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvijas izlase būs rezultatīva

Rīga, 16:15 @ 24.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules čempionātā hokejā Latvijas izlase aizvadīs trešo spēli grupu turnīrā, tiekoties ar Itālijas valstsvienību. Pirmajās divās spēlēs Latvijai vēsturiska uzvara pār Kanādu, bet zaudējums pēcspēles metienos Kazahstānai, savukārt itāļi piedzīvoja neveiksmes pret Vāciju un Norvēģiju.

Nav daudz variantu, un Latvijas izlasei šodien ir jāņem trīs punkti, tādējādi iegūstot labās emocijas, kas tika pazaudētas spēlē pret Kazahstānu. Itālijai ir problēmas aizsardzībā, abos mačos komanda daudz spēlēja mazākumā, kā rezultātā kopā ielaida 13 vārtus, deviņas reizes kapitulējot mačā pret Vāciju.

Ņemot vērā šo faktu, prognozēju, ka pirmdienas spēlē komandas kopā gūs vairāk par 6,5 vārtiem. Latvijas izlase ar lielu rezultativitāti nav izcēlusies, bet šīs ir mačs, kad var atvērt slūžas, taču arī itāļi var izcelties ar precīziem metieniem, jo šajā čempionātā kopā guvusi piecus vārtus.

Prognoze neprecīza: Latvijas uzvara 3:0

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 6,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.35
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63